KONST / Litografier / Färglitografi 13374657
nr 1337 4657
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografi, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), fågel, Motivet: 50x40cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:38:09
3.400 kr
4.200 kr
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
4.400 kr
4.600 kr
4.800 kr